Resultat 2017

SN Cup 2017
Mnr Dag Tid Hall Grupp Lag Lag Resultat Publik
1 Fredag 18.00 SphA D1/2/ Klockarbergets BK D1 Storvreta IBK  1-4 64
2 Fredag 18.00 Skönsb D1/2/ Klockarbergets BK JAS Ankarsvik BK  2-1  80
3 Fredag 19.00 SphA D Allsv IBF Dalen Sundsvalls IBF 1-6  108
4 Fredag 19.00 Skönsb H2 Ankarsvik BK/IBKS U Timrå IBC 1-5  125 
5 Fredag 20.00 Skönsb H2 Klockarbergets BK U Klockarbergets BK 2-4  40 (417)
6 Lördag 09.00 SphA D Allsv Klockarbergets BK Stenhagen KK  2-11  46
7 Lördag 09.00 Skönsb D1/2/ Ankarsvik BK Hudik/Björkberg IB  0-6  37 
8 Lördag 10.00 Skönsb D1/2/ Klockarbergets BK JAS Klockarbergets BK D1  9-2  46 
9 Lördag 11.00 SphA H2 IBF Frösön Klockarbergets BK U  5-3  38 
10 Lördag 11.00 Skönsb H2 Ankarsvik BK/IBKS U Klockarbergets BK 6-4  74 
11 Lördag 12.00 SphA D1/2/ Storvreta IBK Hudik/Björkberg IB 4-2  66
12 Lördag 12.00 Skönsb H2 Timrå IBC IBK Sundsvall U/Jun.  4-2  92
13 Lördag 13.00 SphA H2 Klockarbergets BK U Ankarsvik BK/IBKS U 0-16  101
14 Lördag 13.00 Skönsb D1/2/ Ankarsvik BK Klockarbergets BK D1 3-3  62
15 Lördag 14.00 SphA H2 Klockarbergets BK IBK Sundsvall U/Jun. 1-2  83
16 Lördag 14.00 Skönsb H2 IBF Frösön Timrå IBC 1-8 73
17 Lördag 15.00 SphA D Allsv Klockarbergets BK IBF Dalen  1- 9 93 
18 Lördag 15.00 Skönsb D Allsv Stenhagen KK Sundsvalls IBF  1-6  116
19 Lördag 17.00 SphA D1/2/ Hudik/Björkberg IB Klockarbergets BK JAS  3-1  85 
20 Lördag 17.00 Skönsb D1/2/ Storvreta IBK Ankarsvik BK 5-1 74
21 Lördag 18.00 SphA H2 IBK Sundsvall U/Jun. IBF Frösön  2-9   69
22 Lördag 18.00 Skönsb H2 Timrå IBC Klockarbergets BK  2-6  45 (1200)
23 Söndag 09.00 SphA H2 IBF Frösön Ankarsvik BK/IBKS U  3-6   47
24 Söndag 09.00 Skönsb H2 Timrå IBC Klockarbergets BK U  7-3   35
25 Söndag 10.00 SphA D1/2/ Klockarbergets BK JAS Storvreta IBK  1-3  53
26 Söndag 10.00 Skönsb D1/2/ Klockarbergets BK D1 Hudik/Björkberg IB 4-1  37
27 Söndag 11.00 SphA H2 Klockarbergets BK IBF Frösön  1-4  49
28 Söndag 11.00 Skönsb H2 Klockarbergets BK U IBK Sundsvall U/Jun.  2-6  66
29 Söndag 12.00 SphA D1/2/ Storvreta IBK Klockarbergets BK D1  7-0  33
30 Söndag 12.00 Skönsb D1/2/ Hudik/Björkberg IB Klockarbergets BK JAS  1-4  92
31 Söndag 13.00 SphA D Allsv Stenhagen KK IBF Dalen  5-4  63
32 Söndag 13.00 Skönsb H2 Ankarsvik BK/IBKS U IBK Sundsvall U/Jun.  10-1  87
33 Söndag 14.00 Skönsb H2 semi 1 Timrå IBC IBK Sundsvall U Jun  5-1 101 
34 Söndag 15.00 SphA D Allsv Sundsvalls IBF Klockarbergets BK 9-3
 143
35 Söndag 15.00 Skönsb H2 semi 2 Ankarsvik BK/IBKSU IBF Frösön  5-3   104 
36 Söndag 16.00 Skönsb D1/2/final Storvreta IBK Klockarbergets BK Jas 1-0  93
37 Söndag 17.00 Skönsb H2 final Timrå IBC Ankarsvik BK/IBKSU  5-2    89  (1092)  

Comments are closed.